Podział majątku, sprawy rodzinne- Adwokat Kielce

Podział majątku to zawsze sprawa emocjonująca i nigdy nie łatwa, w związku z czym łatwo o błąd, czy złe decyzje. Ponieważ emocje nigdy nie są dobrym doradcą, w przypadku konieczności dokonania podziału majątku, najrozsądniej jest skorzystać z pomocy profesjonalistów.

Pozornie może wydawać się, że nie są to sprawy na tyle skomplikowane, by angażować w to osoby trzecie, jednak adwokat, jako osoba bezstronna, doświadczona i posiadająca wiedzę kierunkową nie tylko poradzi jakie podjąć kroki i jakie są nasze szanse w postępowaniu sądowym, ale również sprawnie przeprowadzi nas przez trudną drogę postępowania sądowego.

podział majątku kielce

Istota sprawy o podział majątku

Główną przyczyną powstania spaw o podział majątku są nieuregulowane sprawy rodzinne, w tym rozpad małżeństwa. Nasza kancelaria posiada doświadczenie w sprawach o podział majątku w kontekście spraw rodzinnych, tj trudną sytuację bądź rozwiązanie małżeństwa.

Jeśli majątek położony jest na terenie Kielc lub jej okolicach, najłatwiej jest skorzystać z pomocy adwokata na tym terenie, z uwagi na znajomość materii na danym terenie i większą możliwość osobistego zapoznania się z przedmiotem postępowania.

Nasza kancelaria nie tylko posiada niezbędne doświadczenie i wiedzę w tego typu sprawach, ale również w swoim postępowaniu kierujemy się dobrem klienta i etyką zawodową. Prowadzimy sprawy kompleksowo, załatwiając wszelkie formalności, a także sporządzając pisma bazując na biegłej znajomości zagadnień prawa spadkowego.

Sprawy o podział majątku prowadzone przez naszą kancelarię w Kielcach

Specjalizujemy się w przeprowadzaniu postępowań spadkowych, a także w zakresie prawa rodzinnego i cywilnego. Nasz zespół składa się z doświadczonych praktyków. Współpracujemy z klientami indywidualnymi i przedsiębiorcami, a naszą dewizą jest satysfakcja naszego klienta. Posiadamy praktyczne, wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw cywilnych i rodzinnych.

Przeprowadzamy klienta przez drogę postępowania sądowego, jak również negocjacje pozasądowe. Każda sprawa traktowana jest przez nas indywidualnie, a świadczone usługi rzetelne, co wynika z tego, że naszą pasją jest nasza praca. W związku z powyższym, powierzając nam swoją sprawę, zyskują Państwo gwarancję najwyższego poziomu usług prawnych.