Prawnik dla firm – Prawo gospodarcze – Kielce

Prowadzenie przedsiębiorstwa często wymaga zasięgnięcia opinii prawnej. Służymy taką pomocą dzięki szerokiemu wachlarzowi usług stworzonych z myślą o przedsiębiorcach. Cechuje nas indywidualne podejście do klienta, a nawiązywana współpraca prowadzona jest w sposób ściśle dopasowany do specyfiki danej branży i przedsiębiorstwa, którego przedstawiciel się do nas zgłasza.

Dzięki temu efektywność naszych działań jest tak wysoka. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, ile trudu i wysiłku w prowadzenie firmy muszą włożyć osoby, które dopiero rozwijają działalność gospodarczą. Stworzyliśmy dopasowaną do ich potrzeb ofertę, która ma na celu ułatwienie im odnalezienia się w zawiłości prawnych przepisów i pełnego sukcesów funkcjonowania w biznesowym świecie.

Prawnik dla firm – Kielce:

  • sporządzanie i dokonywanie prawnej oceny, takich dokumentów jak: umowy, kontrakty i regulaminy, w oparciu o które pracują przedsiębiorcy
  • prowadzenie prawnej obsługi procesów związanych z działalnością gospodarczą – zakładanie, przekształcanie oraz likwidacja. Przekłada się to na sporządzanie umów spółek prawa handlowego, dokumentacji potrzebnej do zarejestrowania w KRS, wypełnienia formularzy rejestracyjnych i konsultacje dotyczące postępowania w sprawie wpisu w KRS.
  • prowadzenie obsługi prawnej dotyczącej ochrony danych osobowych – tworzenie procedur ochrony danych osobowych dopasowanych do danej firmy, opracowanie sposobu chronienia danych oraz instrukcji zarządzania systemami informatycznymi. Zgłaszamy również zbiory danych do GIODO.
  • służymy pomocą także w sprawach związanych z konkurencją, udzielając rad z zakresu prawa ochrony konkurencji oraz konsumentów. Reprezentujemy interesy przedsiębiorcy przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, a także przed Sądem Ochrony Konkurencji i Konsumentów.
  • wyjaśniamy zagadnienia prawa własności intelektualnej. Sporządzamy i opiniujemy umowy dotyczące przeniesienia autorskich praw majątkowych, oraz umowy licencyjne.
  • czynnie uczestniczymy w ewentualnych sporach sądowych prowadząc ich prawną obsługę i w działaniach przedsądowych, mających na celu rozwiązanie konfliktów. 
  • e-biznes nie stanowi dla nas tajemnicy. Specjalizujemy się w nim od strony prawnej, opracowując regulaminy i polityki: plików cookies oraz bezpieczeństwa.
    Chętnie konsultujemy się również z przedsiębiorcami, którzy pragną uzyskać licencję, koncesję lub zezwolenie, które umożliwią im prowadzenie konkretnie określonej działalności gospodarczej. Udzielamy im wszelkiej niezbędnej pomocy prawnej.